O nas

Nursing.com.pl to profesjonalny portal stworzony przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie dla pielęgniarek i położnych, które szukają wiarygodnego źródła wiedzy i najnowszych informacji w swoich dziedzinach.


Można tu znaleźć m.in.:

  • aktualności ze świata medycyny,
  • wiarygodne artykuły przygotowywane przez cenionych specjalistów,
  • profesjonalne materiały edukacyjne, a w tym lekcje języków obcych,
  • porady i wzory dokumentów,
  • forum, na którym można nawiązać ciekawe kontakty, lub podzielić się swoimi spostrzeżeniami,
  • kalendarz ze spisem wszystkich aktualnie organizowanych wydarzeń, takich jak konferencje, zjazdy czy szkolenia…

…oraz dużo więcej!


PZWL Wydawnictwo Lekarskie

Wiarygodność portalu Nursing.com.pl gwarantuje PZWL Wydawnictwo Lekarskie, które każdego roku wydaje ponad 100 nowych profesjonalnych publikacji i do tej pory opublikowało już ponad 15 tysięcy tytułów w łącznym nakładzie przekraczającym 320 mln egzemplarzy. Dorobek PZWL jest wynikiem zaangażowania kilku pokoleń wybitnych autorów i wydawców oraz współpracy z najważniejszymi instytucjami medycznymi, naukowymi i wydawniczymi w kraju i za granicą, a są wśród nich m.in.: Narodowy Instytut Onkologii, Narodowy Instytut Kardiologii, Instytut Matki i Dziecka, Centrum Zdrowia Matki Polki, Centrum Zdrowia Dziecka, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – PZH oraz uczelnie medyczne, a także wydawnictwa zagraniczne: Masson z Francji, Georg Thieme Verlag, Springer-Verlag, Schattauer z Niemiec, McGraw-Hill i Lippincott Williams & Wilkins z USA oraz Blackwell Publishing i Oxford University Press z Wielkiej Brytanii.

Zakres działalności

Publikacje PZWL towarzyszą zarówno studentom rozpoczynającym swoją przygodę z medycyną, jak i profesjonalistom, rozwijającym wiedzę praktyczną. Oprócz książek PZWL, to także czasopisma, czyli dobrze znana „Położna. Nauka i Praktyka”, czy popularne serie, takie jak „Analiza Przypadków” oraz „W Gabinecie Lekarza Specjalisty”, tworzone przez najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach i dostarczające najnowszą wiedzę z praktyki klinicznej.

Uzupełnieniem oferty wydawniczej jest działalność edukacyjno-szkoleniowa, w ramach której oficyna oferuje bezpłatne, profesjonalne webinary i akademie online, skierowane do sektora medycznego, a w tym również do pielęgniarek i położnych.

Edukacja online to także nowoczesne narzędzie, czyli wirtualna biblioteka IBUK Libra, która posiada w swoim katalogu 32,5 tysiąca cyfrowych publikacji, z których korzystają m.in. studenci, kadra naukowa oraz przedstawiciele całego sektora medycznego.


Zobacz także

Oferta PZWL Wydawnictwa Lekarskiego - https://pzwl.pl/ 
Czasopisma PZWL - http://czasopisma.pzwl.pl/ 
Bezpłatne webinary PZWL - https://e-pzwl.pl/
Wirtualna biblioteka IBUK Libra - https://libra.ibuk.pl/ 
Facebook PZWL - https://www.facebook.com/pzwl.wydawnictwo.lekarskie/


Gorąco zachęcamy do korzystania z portalu Nursing.com.pl i zapraszamy do dzielenia się z nami uwagami i pomysłami, które pomogą nam prowadzić i rozwijać nasz portal zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Co znajdziesz na portalu?

Artykuły naukowe dla pielęgniarek i położnych z każdej specjalizacji

Tu znajdziesz najnowszą wiedzę naukową, popartą doświadczeniem wybitnych autorytetów z podziałem na poszczególne specjalizacje.

Aktualności z branży medycznej

Jeśli szukasz najświeższych informacji ze świata medycyny, najnowszych rozwiązań, standardów i obecnie stosowanych technologii, to wejdź tutaj!

Nagrania video z konferencji medycznych

W tym miejscu dostępne są nagrania wszystkich interesujących Cię branżowych wydarzeń.

Masz pytania do naszej redakcji?