Facebook Pixel Code

O nas

Nursing.com.pl, tworzony od 2009 roku przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie, to profesjonalny portal dla pielęgniarek, pielęgniarzy, położnych oraz studentów tych kierunków, szukających wiarygodnego, aktualnego źródła wiedzy i praktycznych informacji, przydatnych w codziennej pracy.  

W nowej odsłonie portalu Nursing przygotowaliśmy dla Was panel użytkownika, dzięki któremu - po zarejestrowaniu - możecie być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami, tworzyć własną bibliotekę niezbędnych artykułów, korzystać z bezpłatnych materiałów dydaktycznych i profesjonalnych oraz wyjątkowych benefitów.  Jeśli nie masz jeszcze swojego konta, zarejestruj się  już dziś!

Chcemy, aby Nursing był współtworzony przez naszych Czytelników! Jeśli masz pomysł na tekst lub chcesz się z nami podzielić swoim artykułem, nie zwlekaj i napisz do nas: kontakt@nursing.com.pl  

Jesteśmy również na Facebooku – dołącz do grupy Nursing!

Co znajdziesz na portalu?

Element o nas

Artykuły naukowe i specjalistyczne dla pielęgniarek i położnych

Tu znajdziesz aktualną i rzetelną wiedzę dla konkretnej specjalności popartą doświadczeniem wybitnych specjalistów.

Element o nas

Aktualności z branży medycznej

Jeśli szukasz najświeższych informacji ze świata medycyny, najnowszych rozwiązań, standardów i obecnie stosowanych technologii, to wejdź tutaj!

Element o nas

Video wykłady

Oglądaj krótkie video wykłady, w których specjalistki i specjaliści różnych obszarów pielęgniarstwa i położnictwa dzielą się swoją wiedzą.

Masz pytania do naszej redakcji?