Facebook Pixel Code

O nas

Od 2009 roku profesjonalny portal PZWL https://nursing.com.pl stanowi wiarygodne źródło wiedzy i najnowszych, praktycznych informacji. ​

Dotychczas opublikowaliśmy ponad 3000 tekstów przydatnych w codziennej pracy pielęgniarek, pielęgniarzy, położnych oraz studentów tych kierunków.

Oprócz wiedzy specjalistycznej oraz aktualności z pielęgniarstwa i położnictwa znajdziesz tu również kategorię Po Dyżurze, rekomendacje książek, zebrane w jednym miejscu Skale przydatne pielęgniarkom i położnym, a także opracowane przez naszych autorów Testy wiedzy wraz z rekomendacjami artykułów i publikacji. 

W nowej odsłonie portalu dla pielęgniarek i położnych Nursing przygotowaliśmy dla Was panel użytkownika, dzięki któremu możecie być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami, tworzyć własną bibliotekę niezbędnych artykułów, korzystać z bezpłatnych materiałów dydaktycznych i profesjonalnych oraz wielu wyjątkowych benefitów, w tym rabatów na książki i czasopisma. Jeśli nie masz jeszcze swojego konta, zarejestruj się  już dziś!

Jesteśmy również na Facebooku – dołącz do grupy Nursing! To wyjątkowe forum wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń - stworzone specjalnie dla użytkowników portalu https://nursing.com.pl 

Chcemy, aby portal PZWL dla pielęgniarek i położnych nursing.com.pl był współtworzony również przez Czytelników! Jeśli masz pomysł na tekst lub chcesz się z nami podzielić swoim artykułem, nie zwlekaj i napisz do nas: kontakt@nursing.com.pl  

Co znajdziesz na portalu?

Element o nas

Artykuły naukowe i specjalistyczne dla pielęgniarek i położnych

Tu znajdziesz aktualną i rzetelną wiedzę dla konkretnej specjalności popartą doświadczeniem wybitnych specjalistów.

Element o nas

Aktualności z branży oraz świata pielęgniarek i położnych

Jeśli szukasz najświeższych informacji ze świata medycyny, najnowszych rozwiązań, standardów i obecnie stosowanych technologii, to wejdź tutaj!

Element o nas

Wykłady i filmy video dla pielęgniarek i położnych

Oglądaj krótkie video wykłady, w których specjalistki i specjaliści różnych obszarów pielęgniarstwa i położnictwa dzielą się swoją wiedzą.

Masz pytania do naszej redakcji?