szukaj
Materiały filmowe Zobacz więcej
DSC_2085

DSC_2085

Data: 2011-01-10

W najnowszym numerze
szukaj

Praca dla pielęgniarek w Irlandii

  • Pielęgniarka ogólna- Registered nurse
  • Dublin Irlandia
  • TTM Healthcare Poland
  • 2011-08-10 15:17:08

TTM Healthcare to renomowana Irlandzka firma specjalizująca się w rekrutacji personelu dla sektora medycznego
w Irlandii oraz Wielkiej Brytanii. Dzięki nam polskie pielegniarki, lekarze, farmaceuci rozpoczynają zagraniczną karierę bez stresu, szybko i skutecznie z gwarancją najwyższej jakości pracodawcy.

Pracodawcy w Irlandii czekają na polskie pielęgniarki pragnące pracować w sieci nowoczesnych domów opieki pielęgniarskiej. Dla Państwa komfortu pracodawca stawi się osobiście w Warszawie dnia 18. 08. 2011
aby przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne na stanowisko:

Pielęgniarka Ogólna - Registered NUrse

Miejsce pracy: Dublin
Region: Irlandia
Numer referencyjny: IRLANDIA 2011

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Dublin oraz cały kraj

  • Praca na stanowisku Pielęgniarka Ogólna / RGN polega na wykonywaniu typowych zadań pielegniarskich z zakresu opieki nad pacjentem, administrowania leków, prowadzenia dokumentacji pielegniarskiej, nadzorowanie i koordynowania pracy Health Care Assistants w obrębie danej placówki.
  • Poszczególne placówki należące do sieci ulokowane są w malowniczych miejscowościach Irlandii z pięknymi widokami.
  • Wszystkie placówki pracują w najwyższych standardah, są w pełni zautomatyzowane, nowoczesne i przyjazne dla pacjentów oraz personelu.
  • Typowy tydzień pracy to 36 do 42 godzin tygodniowo od 3 do 4 zmian 12-godzinnych tygodniowo w rotacji zmian dziennych i nocnych według grafiku.

Wymagania:
Od kandydatów wymagamy:

•kwalifikacji do wykonywania zawodu pielęgniarki, mile wydziany tytuł magistra lub licencjata pielegniarstwa;
•dobrej komunikacji w języku angielskim;
•rejestracji w izbach irlandzkich ABA lub chęci do jej rozpoczęcia z pomocą konsultantów TTM;
•odpowiedniej postawy, otwartości i chęci rozwoju zawodowego;
•stawienia się na umówioną godzinę na rozmowę kwalifikacyjną z pracodawca z Irlandii dnia 18 sierpnia w biurze TTM Healthcare w Warszawie;

Oferujemy:
Każdy kandydat, który odniesie sukces na rozmowie kwalifikacyjnej otrzymuje:

•pełne wsparcie w zarejestrowaniu zawodowym ABA oraz formalnościach związanych z podjęciem pracy;

ZAKWATEROWANIE na okres wstępny GRATIS;
•zatrudnienie na pełny wymiar godzin z umową o pracę oraz pełnym pakietem socjalno-emerytalnym;

•pensję podstwową:
- Absolwenci pielęgniarstwa na stanowisku PIELĘGNIARKA - 15.50 - 17.00 euro na godzinę;
- Pielęgniarki z doświadczeniem - 16.00 - 18.00 euro na godzinę;

•zatrudnienie w typowej rotacji zmian, od 36 do 42 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin;
•praca w niedziele z dodatkiem wysokości 33%;
•Pełen pakiet szkoleń zawodowych podnoszących kwalifikacje;
Kontakt z konsultantem: 22 528 67 16 / 14 www.ttmi.pl

Oceń
  • Currently 1.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyślij znajomemu
Wpisz adres e-mail osoby, do której chcesz wysłać informacje.

Informacja

ISSN 2083-7852
Projekt i realizacja
UNIA EUROPEJSKA

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.